BESPOKE PERFUME
OUR PERSONALISABLE FRAGRANCES
Nejprve si vyberte svůj parfém z našich 110 Guerlain vůní. Poté vyberte možnosti personalizace včelího flakonu Bee : barvu, ozdobu hrdla a gravírování. Probuďte svou fantazii a vytvořte si svůj vlastní flakon.
THE CUSTOM PERFUME
Parfém je  barva duše a zanechává dojem, že spolu s člověkem plně souzní. Každý sní o nalezení svého „vlastního“ parfému. Ten, který je naplňuje exkluzivním potěšením a vyjadřuje nekonečné nuance jejich osobnosti. Ten, který je činí jedinečnými a nesrovnatelnými.
THE PRIVATE PERFUME COLLECTION
Soukromá sbírka obsahuje řadu exkluzivních parfémů, které si můžete ihned vyzkoušet a užít si je. Aktuální kolekce obsahuje 4 různé druhy vůní. Jakmile je jeden z parfémů z této sady prodán, je vyřazen z kolekce a vzorec patří pouze majiteli.
THE BEE FLACONS
Kultovní včelí flakon byl vytvořen v roce 1853 pro vůni Eau de Cologne Impériale na počest císařovny Eugénie a královského rodu. Flakon se stal pro Guerlain symbolem statusu a je zdoben 69 ručně malovanými včelami a 24k zlatem. Váš oblíbený parfém je k dispozici ve 3 velikostech lahvičky.