ART OF SCINCARE
L’INSTITUT PRAHA
Od doby založení byl L´Institut Guerlain Praha unikátní péčí, expertním a průkopnickým know- how, kombinací tradičních ošetření s neustále inovativními a dech beroucími technikami. Ošetření přímo na míru je vpád do útočiště klidu, kde se probouzí smysly. Nové menu kosmetických ošetření je pozvánkou na řadu sofistikované krásy.

UMĚNÍ PÉČE O PLEŤ

Dokonalost není nikdy náhoda.

GUERLAIN SPECIFIC TREATMENT
Guerlain experti začínají každé ošetření systematickou analýzou a precizní diagnózou pleti k odhalení Vaší specifické krásy a profilu pohody. Získávají tak vlastní chápání Vašich základních zájmů, aby přizpůsobili ošetření podle Vašich potřeb. Váš zážitek je zcela přizpůsoben od první minuty, až po závěrečný rituál.
ŠPIČKOVÉ ESTETICKÉ ZNALOSTI
Výjimečná kombinace tradičních masáží - uznávány jako nejefektivnější na světě - a inovativních pohybů. Guerlain estetické techniky byly jemně laděné se specialisty z celého světa. Tento odvážný přístup vytváří scénu pro neustálou kreativitu.
HOLISTICKÝ PŘÍSTUP
Obličej a tělo společně jsou středem pozornosti. Díky diagnóze Guerlain experta nabízíme efektivní řešení na každé znepokojení. Benefity mohou být viděny okamžitě s dlouhodobými výsledky. Napravená a prozářená pokožka, vytvarované tělo, odstraněný stres a znovu získání neuvěřitelné energie… Vše o čem sníte a potřebujete, Guerlain expert dodá mnohem více, než jen ošetření.
MULTISENZORICKÉ ZKUŠENOSTI
Guerlain ošetření je koncentrováno se sofistikovaností. Před startem ošetření se Vás Guerlain expert zeptá na vybrání aromatického tématu, které doplní pokoj s uvolňující vůní. Tento senzorický zážitek skvěle kombinuje efektivitu a potěšení.

VÝBĚR Z NAŠICH SPA

CHEVAL BLANC SPA COURCHEVEL
COURCHEVEL
CHEVAL BLANC SPA
RANDHELI
CHEVAL BLANC ST TROPEZ
FRANCE
ONE&ONLY THE PALM SPA
DUBAÏ
GUERLAIN SPA THE PLAZA
NEW-YORK
CHAVEL BLANC SPA ST BARTH ISLE
FRANCE

Objevte

BLACK ORCHIDÉE
UTLIMATE ANTI-AGING TREATMENT
FACE SCULPT
AESTHETIC ANTI-AGING MASSAGE
EYE FOCUS
NEW GENERATION TREATMENT
SLIMMING TREATMENT
LIGHTNESS TREATMENT
FEMININE BEAUTY RITUAL
GLOBAL FEMININE TREATMENT
RELAXING MASSAGE
ENVELOPING TREATMENT
NÁŠ TERMÍN SETKÁNÍ

DOPŘEJTE SI KOUZELNÉ ZKRÁŠLENÍ A POCIT RELAXACE V NAŠEM LUXUSNÍM SPA